Bonsai

San Teodoro, Sardínia, Taliansko

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne dostupné termíny.
Skúste vybrať iný hotel v San Teodoro

Bonsai - 1
Bonsai - 2
Bonsai - 3
Bonsai - 4
Bonsai - 5
Bonsai - 6
Bonsai - 7
Bonsai - 8
Bonsai - 9
Bonsai - 10

Celkové hodnotenie

4.1 - Veľmi dobrý
4
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Bonsai - detaily

Izba Standard (Economy): S minibarom (možnosť platiť), trezor (zdarma), satelitná TV s miestnymi kanálmi, centrálne ovládaná klimatizácia. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchou.

Poloha: Hotel Bonsai sa nachádza v blízkosti piesočnatej pláže. Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok. Najbližšie mesto San Teodoro je vzdialené asi 500 metrov. Na nákupy sú asi 500 metrov od rôznych obchodov a supermarketov. Pre vašu večernú zábavu nájdete diskotéku vzdialenú asi 500 m. Taxi rank a autobusová zastávka vzdialená asi 500 metrov poskytuje mobilitu v najkrajších ročných obdobiach. Letisko (OLB) je cca. 28 km ďaleko.

Vybavenie: Tento plážový hotel má 4 hviezdičky. Ponúka svojim hosťom lobby bar a trezor (zdarma). Wi-Fi je k dispozícii hotelovým hosťom zadarmo. Vonkajší priestor hotela zahŕňa sezónny sladkovodný bazén. Plážové lehátka si tu môžete zapožičať za poplatok. Lekárska služba je za poplatok.

Šport a zábava:
  • Šport a zábava: Fitness
  • požičovňa bicyklov
  • Wellness ponuky: Slnečná terasa, hammam a masáže, ak je to potrebné. za poplatok.


Deti:
  • Starostlivosť o deti: Opatrovanie detí (za poplatok)


Raňajky: raňajky formou bufetu.

Všeobecné informácie:
  • Servisné jazyky: angličtina, nemčina, francúzština a taliančina
  • Platobné karty: Visa a Euro/MasterCard
  • Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok.


Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.

Recenzie na Bonsai

Počasie - Taliansko

Taliansko

Pár slov o nás

Prečo by ste mali cestovať s verne.sk?

Konečné ceny
Online dáta 24 hodín denne 7 dní v týždni
Hotline sme vám k dispozícii denne 9:00-21:00
Najširšia ponuka zájazdov
icon/arrowicon/time-16icon/destination-16icon/loginicon/minus-16icon/phone-32icon/pin-filter-16icon/plus-16icon/price-16icon/qmark-16icon/weather-sunnyShapeicon/weather-sunnyicon/tagicon/travelers-16busown-transport