Marjan Island Resort & Spa

Polpenzia
Dvojlôžková izba, transfer v cene
Ras Al Khaimah, Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty
od749 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

3.8 - Veľmi dobrý
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Doubletree By Hilton Marjan Island Resort & Spa - detaily


Vychutnajte si dovolenku v päťhviezdičkovom hoteli a zažite špičkový servis. Luxusný hotel je výbornou voľbou pre všetky vekové kategórie.

Poloha:
Hotel sa nachádza na umelom ostrove Marjan Island. Najbližšie nákupné možnosti sú vzdialené 5 km v Al Hamra Mall. Centrum meste Ras Al Khaimah sa nachádza 33 km od hotela. Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené 77 km.

Vybavenie:

9- poschodová hlavná budova, dvanásť 3- poschodových pavilónov, 238 izieb, hlavná reštaurácia, 5 a´la carte (európska, talianska, arabská, turecká, ázijská), 4 bary, bazén, detský bazén, aquapark s toboganmi, denné a večerné animácie, živá hudba, miniklub, detské ihrisko, fitnes, zumba, plážový volejbal, boccia, stolný tenis. Za poplatok: SPA centrum, turecké kúpele, parná sauna, vírivka, jacuzzi, masáže, golf, práčovňa, kyvadlová doprava, babysitting.Ubytovanie:
2- lôžkové guest izby s možnosťou 1 prístelky (42 - 45 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., centrálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, trezor, balkón. Za poplatok: WiFi, minibar.

Stravovanie:

Raňajky formou bufetu. Za poplatok: raňajky (dieťa), polpenzia, plná penzia, all inclusive, a´la carte (rezervácia nutná vopred).Pláž:
Hotel sa nachádza na 650 m dlhej bielej piesočnatej pláži. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii pre hotelových hostí zadarmo.

DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island


Čítaj menej

Recenzie na Marjan Island Resort & Spa

Počasie - Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty

Pár slov o nás

Prečo by ste mali cestovať s verne.sk?

Konečné ceny
Online dáta 24 hodín denne 7 dní v týždni
Hotline sme vám k dispozícii denne 9:00-21:00
Najširšia ponuka zájazdov
icon/arrowicon/time-16icon/destination-16icon/loginicon/minus-16icon/phone-32icon/pin-filter-16icon/plus-16icon/price-16icon/qmark-16icon/weather-sunnyShapeicon/weather-sunnyicon/tagicon/travelers-16