Iberostar Playa Alameda Varadero

All inclusive
Dvojlôžková izba, transfer v cene
Varadero, Kuba - Havana, Varadero, Mayabeque, Artemisa, P.del Rio, Kuba
od1 008 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4.0 - Veľmi dobrý
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

IBEROSTAR Playa Alameda


Poloha

Hotel Iberostar Playa Alameda stojí priamo na piesočnatej pláži v tropickej záhrade. V blízkosti je národný park. Centrum Varadera je vzdialené cca 15 km.


Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL Hotel Iberostar Playa Alameda má vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, slnečnú terasu, niekoľko reštaurácií a barov, minimarket so suvenírmi, diskotéku, divadlo a lekára. Internet je za poplatok.REŠTAURÁCIEReštaurácia Don Alfredo ponúka talianske špeciality, Bucanero podáva stredomorské jedlá, Ranchón Bucanero je typická kubánska reštaurácia, Romántico je ideálna pre dvojice, hlavná reštaurácia podáva jedlá formou bufetu. K dispozícii je tiež šesť barov – Lobby bar, Snack bar, Santiago bar, Disco bar, Mediterráneo bar a Beach bar.BAZÉNY V areáli rezortu je bazén a vírivka. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú pri bazéne aj na pláži zdarma. ŠPORT & ZÁBAVA Hostia majú v cene aerobik, basketbal, biliard, šípky, fitnes, kajak, katamarán, tenis, stolný tenis, volejbal a windsurfing. Okrem toho sú k dispozícii ďalšie aktivity za poplatok ako potápanie, v blízkosti možnosť jazdenia na koni a bowling, lekcie tanca, animačné programy, tématické večery a bingo.WELLNESS & SPA V spa centre nájdu hostia saunu, vírivku, masáže a procedúry. Služby spa sú za poplatok.TIPY NA VÝLETY Pobyt pri mori môžete skombinovať s výletmi na zaujímavé miesta Kuby. Havana – historická Havana je považovaná za najkrajšie mesto sveta. Piňar del Rio – najkrajšia kubánska provincia je rozmanitá krajina.Cigary, čokolády a domino – Kuba bez tabaku by nebola Kuba a najlepší tabak na svete sa pestuje v oblasti Piňar del Rio. Hemingwayove bary – pri návšteve Havany ich nemôžete obísť. V baroch La Floridita a Bodeguita trávil Ernest Hemingway veľa času.


Ubytovanie

Svoju dovolenku na Kube v hoteli Iberostar Playa Alameda strávite v príjemne zariadených izbách. V rezorte je 391 izieb. Izby typu Standard majú kúpeľňu, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, SAT TV, trezor, minibar, zariadenie na prípravu kávy a čaju. Internet je za poplatok. Izby majú balkón alebo terasu.


Stravovanie

Hotel Iberostar Playa Alameda ponúka hosťom služby all inclusive, ku ktorým patrí:


All inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetuMožnosť 3-krát večerať v a la carte reštauráciách, nutná rezervácia vopred.Občerstvenie.Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 8:00 do 2:00 hod.* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.


Pre deti

V hoteli Iberostar Playa Alameda je detský bazén a miniklub.


Povinné doplatky

Poplatok za vstupnú kartu na Kubu je vo výške 22 EUR. Servisné poplatky sú vo výške 530 EUR.


Upozornenie

Cena pobytov na 7 nocí je kalkulovaná na základe tarifnej triedy S. V prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.


Čítaj menej

Počasie

Krajina

Nezávislé recenzie

Pár slov o nás

Prečo by ste mali cestovať s verne.sk?

Konečné ceny
Online dáta 24 hodín denne 7 dní v týždni
Hotline sme vám k dispozícii denne 9:00-21:00
Najširšia ponuka zájazdov
icon/arrowicon/time-16icon/destination-16icon/loginicon/minus-16icon/phone-32icon/pin-filter-16icon/plus-16icon/price-16icon/qmark-16icon/weather-sunnyShapeicon/weather-sunnyicon/tagicon/travelers-16