Travellers Beach Hotel

Raňajky
štandardná dvojlôžková izba, transfer v cene
Bamburi Beach (Mombasa), Keňa - Severné pobrežie, Keňa
od767 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba
Travellers Beach Hotel - 1
Travellers Beach Hotel - 2
Travellers Beach Hotel - 3
Travellers Beach Hotel - 4
Travellers Beach Hotel - 5
Travellers Beach Hotel - 6

Celkové hodnotenie

4.1 - Veľmi dobrý
4
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Traveller's Beach Hotel - detaily

Miesto:
Nachádza sa na pláži Bamburi, cca. 15 km od mesta Mombasa. Prevodná doba z letiska Mombasa je cca. 45 minút.

Vlastnosti:
Hotelový komplex zahŕňa dva sesterské hotely Traveler's Beach Hotel a Traveller's Club s dvoma nezávislými hotelovými oblasťami. Hostia hotela Traveller's Beach môžu využiť zariadenia susedného Travellerovho klubu. Traveler's Beach Hotel má 128 izieb, hlavnú reštauráciu, taliansku a la carte reštauráciu "La Pergola" a indickú a la carte reštauráciu "Sher-E-Punjab" (za poplatok) a gril Wi-Fi je zahrnutá v tropickej záhrade, bazén a snack bar pri bazéne, lehátka, slnečníky a osušky sú zahrnuté pre hotelových hostí pri bazéne.

Ubytovanie:
Veľké, funkčné štandardné izby (A1-3A) majú klimatizáciu, moskytiéru, trezor, TV, telefón, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, sušič vlasov a balkón alebo terasu. Rovnako ako hospodárska miestnosť (A1-3S), vybavenie ako A2A. Izba Superior (A1-3B) s minibarom, trezorom (v cene) a výhľadom na more, inak vybavenie ako A2A, možnosť rezervácie.

Potraviny a nápoje:
Raňajky, polpenzia alebo all inclusive. Všetky jedlá vo forme bufetu. Večera je požadovaná na vhodné oblečenie.

All Inclusive:
Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Večera za príplatok je možná aj à la carte. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje cca. 10.00-24.00 a občerstvenie cca. 10: 00-18: 00. Služby All Inclusive sú zahrnuté v oblasti Traveller's Club.

zábava:
Pravidelná denná a večerná zábava.

Wellness:
Za poplatok: parný kúpeľ, kaderníctvo, masáže, sauna a vírivka.

Info:
Kreditné karty: Amex, Mastercard, VISA; Jazyky služby: nemčina, angličtina, francúzština; Kategória krajiny: 4 hviezdičky.

Cena čiastočné informácie:

Nasledujúce informácie sú platné pre zimnú sezónu 2018/2019:
Medové týždne Extra: Pri rezervácii z HB alebo AI budú milovníci svadobnej obľuby obdržaní a la carte večere za pobyt Reštaurácia (výber menu).Pri rezervácii izby Superior s all inclusive sú nápoje zahrnuté v minibar.Prosím, uveďte, prosím, v čase rezervácie, že ste medové týždenník a prinesiete svojmu manželskému osvedčeniu ako dôkaz do hotela.
Prelet leteniek pre kombinácie (len pre balíky): Pre letenky z Nairobi, Zanzibar a Arusha do Mombasy vidíte zimné Cena strana strana 55.Upozorňujeme, že okrem letu je potrebný aj transfer do hotela (ceny).Aktuálne informácie:
Vstupné informácie:
Nemeckí, rakúski a švajčiarsky občania potrebujú víza na vstup do Kene. Ďalšie informácie nájdete v automatickom vyhľadávaní e-mailov
Občania iných národností požiadajte včas o platné vstupné a vízové ​​požiadavky.

Registrácia:
Podľa medzinárodnej praxe sú hotelové izby k dispozícii v deň príchodu z cca. 14-15 hodín k dispozícii. Ak sa chcete do hotela dostať skôr, rezervujte si v prípade potreby ďalšiu noc.

Recenzie na Travellers Beach Hotel

Počasie - Keňa

Keňa

Pár slov o nás

Prečo by ste mali cestovať s verne.sk?

Konečné ceny
Online dáta 24 hodín denne 7 dní v týždni
Hotline sme vám k dispozícii denne 9:00-21:00
Najširšia ponuka zájazdov
icon/arrowicon/time-16icon/destination-16icon/loginicon/minus-16icon/phone-32icon/pin-filter-16icon/plus-16icon/price-16icon/qmark-16icon/weather-sunnyShapeicon/weather-sunnyicon/tagicon/travelers-16busown-transport