Bali Reef Resort

Raňajky
Bungalov (deluxe bungalow), transfer v cene
Tanjung Benoa - Kuta Selatan (Badung - Insel Bali), Indonézia - Bali, Indonézia
od1 263 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba
Bali Reef Resort - 1
Bali Reef Resort - 2
Bali Reef Resort - 3
Bali Reef Resort - 4
Bali Reef Resort - 5
Bali Reef Resort - 6

Celkové hodnotenie

4.3 - Výborný
4
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Bali Reef Resort - detaily

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Poloha: Resort sa nachádza na pláži Tanjung Benoa, Bali. Reštaurácie a malé kaviarne sú v pešej vzdialenosti od rezortu. Bezplatný hotelový autobus pravidelne prechádza do Nusa Dua. Destinačné letisko: Denpasar, cca. 15 km.

Hotel: Veľmi dobre udržiavaný a očarujúce Bali Reef Resort je pod rakúskym vedením a je zakotvený v tropickej záhrade. Izby sa nachádzajú v celkovom počte 13 luxusných bungalovov a majú veľkú pozornosť k detailu. Rustikálna vonkajšia reštaurácia v blízkosti pláže ponúka jedlá a la carte po celý deň. Osviežujúce koktaily sa miešajú v baru na mieste. Slnečná terasa s bazénom a plavecký bazén v bazéne vás pozývajú na opaľovanie. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne a na pláži. Nemecky hovoriaci personál robí hotel veľmi obľúbený u našich zákazníkov. DVD je možné požičať na recepcii. Wi-Fi v celom rezorte.

Počet izieb: 28

Miestnosť:
Bungalov Deluxe: 32 m2, v záhrade sú rozložené pohodlné bungalovy s 2 alebo 3 bytovými jednotkami na bungalov. Bungalovy sú v balijskom štýle a vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, županom, TV s plochou obrazovkou (nemeckou vlnou) a DVD/CD prehrávačom, telefónom, klimatizáciou, minibarom, kávovarom/trezorom a zariadenou terasou.

Šport: Za poplatok: vedľa hotela sa nachádzajú vodné športy (parasailing, vodné lyžovanie, banánový čln, vodné lyžovanie, windsurfing) od miestnych poskytovateľov.

Wellness: Vychutnajte si balijskú masáž alebo iné procedúry v malom kúpeľnom centre, rovnako ako kozmetické salóny (všetky za poplatok).

Zábava: Za poplatok: balijské kurzy na varenie, tematické noci sa konajú 2 krát týždenne.

Medové týždne: Svadobná dovolenka pri príchode dostane romantickú večeru (okrem nápojov), ovocie, kvety, vyzdobenú miestnosť a fľašu vína, a to všetko pre rezervácie 10 po sebe nasledujúcich nocí alebo viac.

Stravovanie: Á la carte "všetko, čo môžete jesť" Raňajky v cene. Pri rezervácii polpenzie obed alebo večera ako 3-chodové menu v cene.

Platnosť: Tento popis služby je platný od 1.11.2018 do 31.10.2019 (Ročný katalóg 2018/19).

Špeciálne ponuky: Zľava predčasného psa: 10% pri rezervácii do 60 dní pred príchodom (platí len na raňajky).

Recenzie na Bali Reef Resort

Počasie - Indonézia

Indonézia

Pár slov o nás

Prečo by ste mali cestovať s verne.sk?

Konečné ceny
Online dáta 24 hodín denne 7 dní v týždni
Hotline sme vám k dispozícii denne 9:00-21:00
Najširšia ponuka zájazdov
icon/arrowicon/time-16icon/destination-16icon/loginicon/minus-16icon/phone-32icon/pin-filter-16icon/plus-16icon/price-16icon/qmark-16icon/weather-sunnyShapeicon/weather-sunnyicon/tagicon/travelers-16busown-transport